AÇIK RIZA BEYANISon Güncelleme: 29 Eylül 2021 12:14:21

 

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü çatısı altında faaliyet gösteren “Antalya OSB Dış Ticaret İstihbarat Merkezi”nden   kendi rızam ile danışmanlık hizmeti alıyorum.

  • Danışmanlık toplantılarının  “uzaktan” olması durumunda; bu toplantının gerçekleştirilebilmesi için kullanılan “Zoom” platformu ile ad, soyad, ses ve görüntü içeren kişisel verilerimin yurt dışına aktarılacağı,
  • Yüz yüze ve uzaktan yapılan danışmanlık toplantıları esnasında fotoğraf çekimiyle görüntü kaydımın alınacağı, bu kayıtların AOSB Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından 10 yıl süre ile “saklama ve arşiv faaliyetlerinin yürütülmesi” amacıyla muhafaza edileceği, haber bültenlerinde, sosyal medya hesaplarında kullanılabileceği” hakkında bilgilendirildim.

Ayrıca KVKK’nın 10. maddesine istinaden tarafıma aydınlatma yapıldığını ve haklarıma ilişkin bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim.

Bu bilgilendirilmeye istinaden Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından yukarıda belirtilen amaçlarla kişisel verilerimin işlenmesine, bu verilerimin sosyal medya kanalıyla ve uzaktan toplantı platformu “zoom” kullanımı nedeniyle yurt dışına aktarılmasına açık rıza gösterdiğimi kabul ve beyan ederim.

Hizmetlerimizi daha detaylı incelemek için

HEMEN KAYDOLUN ÜCRETSİZ